Medicentrum - ÚVOD

 

Medicentrum s.r.o., Zvolen


Už od roku 1997 poskytuje svoje kvalitné služby v oblasti zdravotníckejstarostlivosti neštátne zdravotnícke zariadenie Medicentrum s. r. o. vo Zvolene.

 

O zdravie širokej verejnosti sa stará v moderne zariadenej budove v tichej častiširšieho centra Zvolena na Ulici M. M Hodžu

 

Súčasťou Medicentra je pracovisko jednodňovej chirurgie vybavené dvomanadštandardne vybavenými operačnými sálami. Pooperačná starostlivosť jeposkytovaná pacientom v izbách, ktoré majú vlastné sociálne zariadenie (sprcha,WC), TV a pripojenie na internet. Zariadenie je prispôsobené aj pre imobilnýchtelesne postihnutých pacientov.

 

Do 1.10.2011 boli na tomto pracovisku vykonávané len operácie plastickejchirurgie od tohto dátumu sa činnosť rozširuje o poskytovanie jednodňovejchirurgie v odbore chirurgia a urológia. Ide o zákroky vykonávané v celkovejanestézii alebo v miestom znecitlivení ako sú operácie prietrží, operácie kŕčovýchžíl, laparoskopická operácia žlčníka a iné. Z urologických výkonov sú to operáciefimózy, hydrokély, varikokély atď.

 

Pracovisko získalo zmluvy na vykonávanie tejto činnosti od Všeobecnejzdravotnej poisťovni a zdravotnej poisťovni Union, čo pre pacienta znamená, ževýkony sú hradené poisťovňami.

 

Výnimočnosťou Medicentra je, že na jednom mieste nájdete služby v oblastiestetickej dermatológie, laserovej medicíny, plastickej i korektívnej chirurgie,všeobecnej chirurgie a urológie. Klienti centra oceňujú najmä osobný prístupk pacientom, diskrétnosť, pohodlie, žiadne čakacie doby, pre maximálnuspokojnosť svojich pacientov, vykonávajú lekári zákroky podľa osobitýchpožiadaviek klientov.

 


powered by Estheticon

Medicentrum spol. s.r.o.

M.M.Hodžu 10

960 01 Zvolen

tel./fax: 045 - 5323 888

mobil: 0905 757343

IČO 36022870

DIČ 2020067181

medicentrum@medicentrum.sk© Copyright 2004-2015 - Medicentrum