Náš cieľ
vaše zdravie a krása

Od roku 1997 dbáme na osobný prístup, diskrétnosť a pohodlie našich klientov a klientiek.

Potrebujem

O nás

Medicentrum s.r.o, Zvolen

Ako súkromné zdravotnícke zariadenie poskytujeme kvalitné služby už od roku 1997. Boli priekopníkmi laserovej medicíny na Slovensku. Postupne sme priberali ďalšie oblasti služieb. Začali sme ako centrum plastickej chirurgie a od roku 2011 sme našu činnosť rozšírili o jednodňovú chirurgiu.

Medicentrum má modernú budovu, moderné vybavenie a skúsených odborníkov. K tomu ponúkame pokoj a súkromie v tichej časti, a predsa v centre Zvolena.

Výnimočnosťou Medicentra je, že na jednom mieste nájdete služby v oblasti estetickej dermatológie, estetickej flebológie, laserovej medicíny, plastickej chirurgie, jednodňovej chirurgie v oblastiach všeobecnej chirurgie, cievnej chirurgie a ortopédie. Klienti centra oceňujú najmä osobný prístup, diskrétnosť, pohodlie. Pooperačná starostlivosť u nás zaručuje komfort a súkromie. Každá izba je pripojená na internet a má vlastný televízor a vlastnú klimatizáciu. Samozrejmosťou je samostatná kúpelňa.

Od februára 2019 sa stalo Medicentrum, spol. s.r.o. sídlom plastického chirurga MUDr. Mariána Koperniecha. Sme radi, že sme si ho získali vysokou úrovňou našich operačných sál a kvalitou starostlivosti, ktorú poskytujeme jeho klientkám a klientom.

Viac informácii

Výber článkov

Z nášho blogu

Viac článkov