Botox proti poteniu

Nadmerné  potenie najčastejšie postihuje  podpazušie, dlane a chodidlá.  Riešením je aplikácia  látky, ktorá utlmuje  aktivitu potných žliazok. Princípom je zabránenie prenosu  nervového vzruchu z nervových vlákien na potnú žliazku. Sekréciu potu je možné zredukovať až o 90%. Výsledný efekt pretrváva približne pol roka až rok po zákroku.

Botox proti poteniu

Detaily zákroku

Priebeh ošetrenia

Zákrok je rýchly a len minimálne bolestivý. Spočíva v inječnej aplikácii roztoku do postihnutej oblasti (dlane, chodilá alebo podpazušia).

Pozákrokový režim

Dva dni po ošetrení by ste sa mali vyhnúť športu, alkoholu, saune, soláriu a iný aktivitám, ktoré by podporili prehrievanie organizmu. Znížilo by to účinok botulotoxínu.

Objednať sa

Skúsenosti od roku 1997

Ako súkromné zdravotnícke zariadenie sme boli priekopníkmi laserovej medicíny na Slovensku. Postupne sme priberali ďalšie oblasti služieb.

Všetko na jednom mieste

Na jednom mieste nájdete služby v oblasti estetických zákrokov a jednodňovej chirurgie v oblasti ortopédie, cievnej a všeobecnej chirurgie.

Osobný prístup

Pooperačná starostlivosť u nás zaručuje komfort a súkromie. Každá izba je pripojená na internet a má vlastný televízor a klimatizáciu.

Cenník terapie hyperhidrózy

Konzultácia

 • Odborné lekárske vyšetrenie
  15 €

Terapia hyperhidrózy – potlačenie nadmerného potenia

 • Cena závisí od objemu spotrebovaného materiálu (240 € za 1 ml).
  Orientačná cena za jednotlivé oblasti podľa skúseností so spotrebou materiálu:
 • Podpazušie
  od 525 €
 • Dlane
  od 460 €
 • Chodidlá nôh
  od 460 €
 • Hrudník
  od 130 €

Kontaktuje nás

Máte záujem o konzultáciu?

Ako súkromné zdravotnícke zariadenie poskytujeme kvalitné služby už od roku 1997. Boli sme prví na Slovensku v oblasti laserovej medicíny. Začínali sme ako centrum plastickej chirurgie, ale od roku 2011 sme našu činnosť rozšírili o jednodňovú chirurgiu a od roku 2017 o cievnu chirurgiu.

Zavolaj nám 045 20 20 888
Navštív nás M. M. Hodžu 10, 960 01 Zvolen