Jednodňová chirurgia

Medicentrum sa v jednodňovej chirurgii zameriava na tri odbory: všeobecnú brušnú chirurgiu, cievnu chirurgiu a ortopédiu. Pravidelne vykonávanými operáciami sú artroskopie kolena a ramena, laparoskopické operácie žlčníka, operácie brušnej a slabinovej hernie (klasické aj laparoskopické),  operácie kŕčových žíl. Výhodami jednodňovej chirurgie sú predovšetkým:  pobyt v zariadení len niekoľko hodín, maximálne 24 hodín, a to v izbe s vlastnou kúpeľňou, s internetom, s televízorom, s klimatizáciou; vyhnete sa nákazám a infekciám, čo je v nemocnici nemožné pre rôznorodosť tamojších pacientov; využívanie najmodernejších metód; minimalizovanie rán, a tým menšie pooperačné bolesti a rýchlejšie hojenie;  kratšie obdobie potrebnej práceneschopnosti po zákroku. Pre jednodňovú chirurgiu sú vhodní len klienti a klientky, u ktorých nie je takmer žiadne riziko komplikácií, t.j. so zdravým srdcom, stabilným krvným tlakom, bez cukrovky, bez iných závažných ochorení.

Zoznam zákrokov

jednodňovej chirurgie

Kontaktuje nás

Máte záujem o konzultáciu?

Ako súkromné zdravotnícke zariadenie poskytujeme kvalitné služby už od roku 1997. Boli sme prví na Slovensku v oblasti laserovej medicíny. Začínali sme ako centrum plastickej chirurgie, ale od roku 2011 sme našu činnosť rozšírili o jednodňovú chirurgiu a od roku 2017 o cievnu chirurgiu.

Zavolaj nám 045 20 20 888
Navštív nás M. M. Hodžu 10, 960 01 Zvolen

Faq

Často kladené otázky

Koľko stojí konzultácia?

Konzultácia s chirurgom je nevyhnutná pred operáciou pruhu, aby lekár posúdil osobnú anamnézu pacienta, pacientky. Poplatok za konzultáciu je 25 €. Sumu za konzultáciu vraciame pacientom a pacientkám, ktorí u nás operáciu aj absolvujú.

Ako sa objednať?

Objednávame iba osobne alebo telefonicky na čísle 045 20 20 888. Ak sa vám nepodarí dovolať, nevadí. Recepčná vám zatelefonuje naspäť.

Môžem sa objednať na operáciu, keď nemám na Slovensku zdravotné poistenie?

Pacienti a pacientky, ktorí nemajú zdravotné poistenie v SR , môžu zaplatiť za operáciu ako samoplatcovia.  Jednotlivé položky služby a materiálu im budú účtované individuálne.

Dá sa pri Medicentre parkovať?

Súčasťou areálu je aj parkovisko. Prípadne je možné parkovať aj na pokojnej priľahlej ulici.

Sú zákroky hradené zdravotnou poisťovňou?

Zákroky jednodňovej chirurgie sú hradené zo zdravotného poistenia u poistencov VšZP, poisťovne Union a poisťovne Dôvera.

Môžem sa objednať na ortopedické vyšetrenie?

Náš ortopéd vyšetruje iba klientov a klientky, ktorí prichádzajú do Medicentra na artroskopickú operáciu kolena/ramena. Dané vyšetrenie má odhaliť, či je už odporučená operácia nevyhnutná a za akých podmienok. Bežné diagnostické  ortopedické vyšetrenia nerobíme.

Robíte aj predoperačné vyšetrenia?

Výsledky predoperačných vyšetrení si klient/klientka prinesie so sebou pred zákrokom. Pred operáciou lekár informuje klienta/klientku o presnom rozsahu potrebných predoperačných vyšetrení.

faq-image

Skúsenosti od roku 1997

Ako súkromné zdravotnícke zariadenie sme boli priekopníkmi laserovej medicíny na Slovensku. Postupne sme priberali ďalšie oblasti služieb.

Všetko na jednom mieste

Na jednom mieste nájdete služby v oblasti estetických zákrokov a jednodňovej chirurgie v oblasti ortopédie, cievnej a všeobecnej chirurgie.

Osobný prístup

Pooperačná starostlivosť u nás zaručuje komfort a súkromie. Každá izba je pripojená na internet a má vlastný televízor a klimatizáciu.