Tvár

Z plastických operácií v oblasti tváre vykonávame blefaroplastiku, rihoplastiku, lifting, bichektómiu, aurikuloplastiku, výplň tváre vlastným tukom, pracujeme s tvárovými implantátmi.

TVÁR

O zákroku

Blefaroplastika

Blefaroplastika je estetická operácia horných alebo dolných viečok. Je to jediný spôsob, ktorým dosiahneme odstránenie kožných previsov horných viečok a tiež vačkov pod očami. Operáciou vyriešime nadbytok kože, predočnicového tuku a svalovú ochabnutosť viečok. Väčšinou prichádzajú na tento zákrok klientky a klienti vo veku okolo 45 rokov, no neexistuje vekové obmedzenie. Ide o veľmi frekventovaný typ operácie. Zákrok robíme v lokálnej anestézii.

Je možné operovať iba horné alebo iba dolné viečka, no aj obe lokality súčasne. Niekedy je vhodné rozhodnúť sa pre midlift dolných viečok, alebo spojiť blefaroplastiku s liftingom obočia (chirurgickým alebo niťovým), ktorý zmierni vrásky a efekt ochabnutého svalstva.

Plastická chirurgička

MUDr. Simona Ľuptáková

Cena zákroku

závisí od rozsahu:

od500
Kompletný cenník
  • Konzultácia
  • pred zákrokom
   25 €
  • Horné viečka
  • Cena závisí od rozsahu:
   od 500 €
  • Dolné viečka
  • Cena závisí od rozsahu:
   600 €
  • Dolné viečka spolu s midliftom
  • Cena závisí od rozsahu:
   750 €
  • Horné a dolné viečka
  • Cena závisí od rozsahu:
   od 1000 €
  • Blefaroplastika spojená spolu s liftingom obočia
  • Cena závisí od rozsahu:
   od 950 €

Detaily zákroku

Priebeh zákroku

V deň operácie sa dostavíte do Medicentra v dohodnutom čase, bez make-upu a šperkov. Interné predoperačné vyšetrenie vo väčšine prípadov nie je potrebné (v závilosti od stavu pacienta). Ohlásite sa na recepcii, kde vybavíte formality.  Personál vás prevedie do operačnej sály. Po náležitej príprave a aplikácii lokálneho anestetika je vykonaný zákrok. Výkon trvá aj s prípravou približne 45 minút.

Pooperačný režim

Po zákroku sú prelepené len rezy tenkými stehovými páskami telovej farby (Steri strip), takže po zákroku pacient vidí. Befaroplastika nevyžaduje hospitalizáciu, hneď po zákroku odchádzate domov. Odporúčame, aby ste mali zabezpečený odvoz z kliniky, pretože po zákroku nebudete môcť šoférovať  pre možný opuch očí s obmedzením zorného poľa. V období hojenia treba počítať s opuchom a možnými modrinami, najmä v oblasti líc, ktoré môžu pretrvávať až 2 týždne. Počas prvých 48 hodín po zákroku je vhodné prikladanie ľadových obkladov každú hodila. Pomáha to eliminovať opuch a modriny. Nedvíhajte ťažké bremená a spite na chrbte. Ako prevencia infekcie je vhodné kvapať do očí 3-krát denne odporučené očné kvapky. Môžete užívať tabletky proti opuchu. Pri bolesti postačujú bežne dostupné analgetiká, no väčšina klientov/klientiek ich použije iba raz v deň zákroku. Náplaste a stehy odstraňujeme na 5. až 7. deň po operácii. Ešte týždeň po vybratí stehov je nutná šetrná manipulácia v okolí jaziev, aby sa predišlo ich roztiahnutiu alebo prípadnému otvoreniu rany. Mierny opuch môže stále pretrvávať 2 – 3 týždne. Často nie je symetrický. V tomto období začína proces vyzrievania jaziev, ktoré môžu mierne tvrdnúť a sťahovať sa. Hojenie je dobré podporiť masážami odporučenými na kotrole. Už po mesiaci je väčšina klientiek/klientov spokojná s výsledkom blefaroplastiky. Úplné zhojenie a vyblednutie jaziev však trvá 3 – 12 mesiacov, je to individuálne.

Faq

Často kladené otázky

Ostanú mi po operácii viditeľné jazvy?

Rez sa vedie miestom, ktoré je zároveň prirodzenou líniou ohybu oka, kde sa koža vzrašťuje. Pooperačná jazvička bude pri otvorenom oku úplne schovaná a po vyblednutí minimálne badateľná.

Budem po zákroku pre opuch vidieť?

Bezprostredne po zákroku budete vidieť. Do určitej miery je obmedzené videnie opuchom po zákroku, aj samotnou aplikáciou lokálneho anestitik a prípadným slzením v prvých 48 hodinách.

Je lepšie absolvovať najprv operáciu horných a neskôr dolných viečok, alebo spolu?

Operácie je možné kombinovať. Pri kombinácii treba počítať s mierne predĺženou rekonvalescenciou pre výraznejší opuch a modriny.

Kedy sa môžem začať líčiť?

Aplikácia špirály a očných tieňov je možná po vybratí stehov, a to v prípade ak je jazva bez chrastičiek. Je potrebné opatrné odličovanie v smere jazvy bez krúživých pohybov ešte ďalšie 2 – 3 týždne. Pri líčení mihalníc vás môže prekvapiť znížená citlivosť, čo je prvé mesiace po zákroku normálne. Postupne sa citlivosť vráti. 

faq-image

TVÁR

O zákroku

Korekcia poklesu obočia a čela (browlift)

Browlift je estetická operácia s korekciou poklesu obočia do vyhovujúcej pozície. U žien by malo byť obočie klenuté a u mužov je kontúra plochejšia bez vyklenutia naboku. Alternatívou chirurgického výkonu pri menej výrazných poklesoch je niťový lifting. Pre výraznejší a dlhšie trvajúci výsledok je 2 týždne pred niťovým liftingom vhodná aplikácia botulotoxínu.

Plastická chirurgička

MUDr. Simona Ľuptáková

Cena zákroku

závisí od rozsahu:

od250
Kompletný cenník
  • Konzultácia
  • pred zákrokom
   25 €
  • Chirugický browlift
  • Cena závisí od rozsahu:
   od 500 €
  • Niťový browlift
  • Cena závisí od rozsahu:
   od 250 €

Detaily zákroku

Priebeh zákroku

V deň operácie sa dostavíte do Medicentra v dohodnutom čase. Ohlásite sa na recepcii, kde vybavíte formality. V závislosti od typu operačného zákroku a jeho rozsahu robíme výkon v lokálnej anestézii, len výnimočne v celkovej anestézii. Ak idete na zákrok v lokálnom umŕtvení, personál vás prevezdie na chirurgickú sálu. Extistuje viacero operačných prístupov s umiestnením rezu na okraji vlasovej línie, v strede čela v miesta vrások alebo tesne nad okrajom obočia, v závislosti od individuálnym potrieb klientky/klienta a od pohlavia. Zákrokom je možné upraviť aj celkovú výšku čela alebo vlasovú líniu. Po zákroku sú prelepené nie len rany alebo aj celé čelo telovými páskami.

Pooperačný režim

Do domácej rekonvalescencie vás prepustíme hneď po zákroku, pokiaľ bol vykonaný v lokálnej anestézii. Odporúčame, aby ste mali zabezpečený odvoz z kliniky, pretože po zákroku nebudete môcť šoférovať. Netreba sa zľaknúť prehnaného výrazu tváre bezprostredne po zákroku. V období hojenia (10-14 dní) treba počítať s asymetrickým opuchom a možnými modrinami. Prikladajte si na operovanú oblasť chladivé obklady počas prvých 48 hodín. Odporúčame aj elastickú bandáž a užívanie tabliet proti opuchu. Podporné pásky odstraňujeme 7. – 10. pooperačný deň. Stehy bývajú často vstrebateľné. Úplné zhojenie a vyblednutie jaziev, a teda stabilný symetrický efekt, je možné očakávať po 3-až12 mesiacov po operácii, je to individuálne.

Faq

Často kladené otázky

Ostanú mi po operácii viditeľné jazvy?

Rez sa vedie líniou , kde sa koža zvrašťuje, alebo okrajom vlasov. Pooperačná jazvička je po zahojení takmer minimálne viditeľná.

Kedy sa budem môcť vrátiť do bežného spoločenského života?

Minimálne 10 dní po operácii je čelo stále prelepená podpornými páskami, a prípadne aj odporučenou elastickou bandážou. Potom je to už individuálne – prípadne modrinky je možné prekryť makeupom a jazvičky zamaskovať vlasmi. 

S akými zákrokmi sa dá facelifting kombinovať?

V lokálnej anestézii je možné browlift kombinovať s blefaroplastikou a faceliftom; v celkovej anestézii s liposukciou spolu  s presunom tuku do vhodných oblastí. 

Kedy sa môžem začať líčiť?

Po desiatich dňoch sa odstránia podporné náplaste a následne je možné aj líčenie. Modriny mimo operačných rán je možné prekryť korektorom aj skôr.

faq-image

TVÁR

O zákroku

Lifting

Pri operácii sa napína ochabnutá pokožka. Lifting tváre omladzuje vzhľad tváre napínaním pokožky, ktorá sa starnutím uvoľnila, stratila pružnosť a stala sa tenšou. Facelift je zákrok na korekciu poklesu dolnej tretiny tváre a krku. Samotný zákrok nezastavuje proces starnutia, ale redukuje viditeľné známky starnutia. Zákrokom je odstránená nadbytočná koža. Tkanivá pod ňou sa napínajú a fixujú do vyššej pozície s odstránením estetických disharmónií tváre nadobudnutých vekom. V závislosti od poklesu existuje viacero typov faceliftingu: SMAS, deep plane facelift, vertikálny MACS lift. Vedenie rezu závisí od typu výkonu. Jazva ostáva buď na okraji vlasovej línie, alebo pred uchom, či za uchom. Aj keď je chirurgický zákrok neoddeliteľnou súčasťou omladenia tváre, pomocné postupy, ako sú výplne, laserová terapia, neuromodulátory a lekárska starostlivosť o pokožku, môžu synergicky pôsobiť na dosiahnutie vynikajúcich výsledkov.

Plastická chirurgička

MUDr. Simona Ľuptáková

Cena zákroku

závisí od rozsahu:

od500
Kompletný cenník
  • Konzultácia pred operáciou
  • pred zákrokom
   25 €
  • Lifting tváre
  • Cena závisí od rozsahu:
   od 1300 €
  • Lifting krku
  • Cena závisí od rozsahu:
   od 600 €
  • Liplift
  • Cena závisí od rozsahu:
   od 500

Detaily zákroku

Priebeh zákroku

Jeden až dva týždne pred zákrokom je potrebné vyhnúť sa užívaniu doplnkov vitamínu E, NSAID, kolagénu a liekov na riedenie krvi. Fajčenie a alkohol môžu predlžovať hojenie, preto je vhodná abstinencia aspoň mesiac pred výkonom.

V deň operácie sa dostavíte do Medicentra v dohodnutom čase. Ohlásite sa na recepcii, kde vybavíte formality. V závislosti od typu operačného zákroku a jeho rozsahu robíme výkon v lokálnej anestézii, len výnimočne v celkovej anestézii. Ak idete na zákrok v lokálnom umŕtvení, personál vás prevezdie na chirurgickú sálu. Facelifting sa môže sa kombinovať aj s inými výkonmi ako sú napr. blefaroplastika. Zákrok trvá približne 2,5 hodiny . (Pri spojení faceliftingu s presunom tuku z iných oblastí do oblasti tváre robíme zákrok v celkovej anestéze s jednodňovou hospitalizáciou.)

Pooperačný režim

Samotný facelifting, keď sa robí v lokálnej anestézii, si nevyžaduje hospitalizáciu. V období hojenia treba počítať s opuchom a možnými modrinami, ktoré môžu pretrvávať 2-3 týždne. V tomto období bude mať tvár okrúhlejší tvar. Po zákroku počas prvých 48 hodín je vhodné prikladať si ľadové obkladykaždú hodinu k eliminácii opuchu a modrín a užívať tabletky proti opuchu a analgetiká podľa potreby. Počas prvých 10 dní sa nonstop nosí pooperačná maska, ktorá sa nasledujúce 2 týždne nasadzuje ešte na noc. Kontrola je na 7.-10. pooperačný deň a následne po 2 mesiacoch pri bezproblémovom hojení. Úplné zhojenie a vyblednutie jaziev možno očakávať po 3 – 12 mesiacoch, je to individuálne. Premasťovanie jaziev špeciálnymi krémami alebo silikónovými gélmi na jazvy podporuje dozrievanie jaziev.

Faq

Často kladené otázky

Ostanú mi po operácii viditeľné jazvy?

Rez sa vedie líniou , kde sa koža zvrašťuje, alebo okrajom vlasov. Pooperačná jazvička je po zahojení takmer minimálne viditeľná.

Kedy sa budem môcť vrátiť do bežného spoločenského života?

Minimálne 10 dní po operácii sa neustále nosí pooperačná maska. Potom je to už individuálne – prípadne modrinky je možné prekryť makeupom a jazvičky zamaskovať vlasmi.

S akými zákrokmi sa dá facelifting kombinovať?

V lokálnej anestézii je možné facelifting kombinovať s blefaroplastikou a browliftom; v celkovej anestézii s liposukciou spolu s presunom tuku do vhodných oblastí.

Kedy sa môžem začať líčiť?

Po pooperačnej kontrole a ukončení neustáleho nosenia elastickej pooperačnej masky (po desiatich dňoch) je možné líčenie. Modriny mimo operačných rán je možné prekryť korektorom aj skôr.

faq-image

TVÁR

O zákroku

Bichektómia (zúženie tváre)

Odstránením tuku z oblasti líc sa dosiahne zúženie tváre. Zákrok je efektívny pre osoby s bucľatými lícami, alebo výrazne okrúhlou tvárou. Efekt je viditeľný ihneď po odznení opuchu. Po bichektómii neostávajú žiadne viditeľné jazvy, keďže zákrok sa vykonáva cez ústa a na vnútornej strane líc. Cieľom zákroku nemusí byť len zúženie tváre, ale aj úprava profilu, harmonizácia a vymodelovanie tváre. Bichektómia/bukálna lipektómia/odstránenie bukálneho tuku je vhodná procedúra nie len pre ženy, ale aj pre mužov a je možná v ktoromkoľvek veku.

Plastická chirurgička

MUDr. Simona Ľuptáková

Cena zákroku

od500
Kompletný cenník
  • Konzultácia
  • pred zákrokom
   25 €

Detaily zákroku

Priebeh zákroku

V deň operácie sa dostavíte do Medicentra v dohodnutom čase. Ohlásite sa na recepcii, kde vybavíte formality. Personál vás prevedie do operančej sály. Zákrok vykonávame v lokálnej anestézii.  Trvá menej ako 30 minút.

Pooperačný režim

Do domácej rekonvalescencie vás prepustíme hneď po zákroku, pretože bichektómia si nevyžaduje hospitalizáciu.  Odporúčame, aby ste mali zabezpečený odvoz z kliniky, pretože po zákroku nebudete môcť sami šoférovať. Po operácii sa zakladá na tvár pooperačná maska alebo elastická bandáž.

Odporúčame po operácii kľudový režim. Nejedzte ešte 2 hodiny po zákroku. Potom môžete začať s bezmliečnou kašovitou stravou. Po každom jedle si ústa prepláchnite repíkovým čajom. Stehy sa vstrebajú samé. Prvú kontrolu absolvujete na 7. deň po operácii a druhú po 2 mesiacoch. Pooperačný opuch odoznie zvyčajne do 3 týždňov, alekonečný efekt je najlepšie viditeľný najskôr po 3 mesiacoch

Faq

Často kladené otázky

Kedy sa budem môcť vrátiť do bežného spoločenského života?

Záleží len na tom, ako sa cítite vzhľadom na opuch a modrinky. Najvýraznejší opuch ustúpi po 48 hodinách a prípadné modriny je možné zamaskovať make-upom.

Ako dlho po zákroku nebudem môcť jesť?

Jesť sa nesmie 2 hodiny bezprostredne po zákroku. Potom môžete začať s bezmliečnou a kašovitou stravou a s preplachom repíkovým čajom po každom jedle.

Je efekt zákroku trvalý?

Efekt bichektómie je trvalý.

faq-image

TVÁR

O zákroku

Rinoplastika

Chirurgický výkon za účelom odstránenia alebo zmenšenia vady nosu smerujúca k zlepšeniu vzhľadu s posilnením sebavedomia a sebadôvery. Plastická operácia nosa sa môže týkať modelovania špičky nosa alebo celého nosa. Cieľom je nový tvar nosa, úprava symetrie tváre alebo aj vyriešenie zdravotných problémov. Obvykle ide o zmenšenie nosa alebo jeho časti, napríklad špičky, či chrbta nosa, o zúženie, alebo o repozíciu nosa pre jeho vybočenie. Menej častá býva úprava nosa zväčšením s použítím štepov z ucha alebo rebier. Operáciou nosa dosiahneme zmenu vo výzore tváre, jej zjemnenie i omladenie. Po rhinoplastike vyniknú ostatné črty tváre – oči, ústa, lícne kosti. Operácia je možná v každom veku, najskôr však od 18. roku života. Operujeme zatvorenou metódou – jazvy vo vnútri nosa; alebo otvorenou metódou, kedy je malá jazva v najužšej časti kolumely nosa (v strede pod nosom).

Plastická chirurgička

MUDr. Simona Ľuptáková

Cena zákroku

závisí od rozsahu

od700
Kompletný cenník
  • Konzultácia
  • pred zákrokom
   25 €
  • Korekcia celého nosa
  • Cena závisí od rozsahu:
   od 1200 €
  • Korekcia dierok a lalôčika
  • Cena závisí od rozsahu:
   od 700 €

Detaily zákroku

Priebeh zákroku

Pri jemnej korekcii mäkkých tkanív nosa je možný zákrok v lokálnej anestézii. Vo väčšine prípadov sa však vykonáva v celkovej anestézii pre väčší komfort klienta. V deň operácie sa dostavíte do Medicentra v dohodnutom čase s potrebnými dokumentmi – interné predoperačné vyšetrenie, nalačno a nasmädno. Ohlásite sa na recepcii, kde vybavíte náležité formality a presuniete sa do lôžkovej časti, kde absolvujete anesteziologické vyšetrenie. Preberú sa detaily a očakávania z operačného zákroku s plastickou chirurgičkou. Zákrok v závislosti od rozsahu trvá 1 – 2,5 hodiny.

Pooperačný režim

Do domácej rekonvalescencie vás prepustíme nasledujúci deň ráno. Odporúčame, aby ste mali zabezpečený odvoz z kliniky, pretože po zákroku nebudete môcť sami šoférovať. V období hojenia treba počítať s opuchom, pocitom upchatého nosa a s modrinami okola nosa a v oblasti očí. V prvých dňoch sa môže objaviť jemné krvácanie z nosa. Vhodná je aplikácia ľadových obkladov a užívanie liekov proti opuchu. Na 3. deň sa z nosa odstraňuje tamponáda. Pooperačný režim spočíva v nosení dlahy počas 1-2 týždňov od operácie (neskôr sa nos ešte tejpuje). Počas tohto obdobia sa nedporúča fúkať nos. Stehy odstraňujeme na 7.-10. deň. V procese hojenia sú dôležité masáže, ktoré vám lekárka ukáže na kontrole. Mesiac po zákroku sa nesmie športovať. Definitívny výsledok je hodnotiteľný najskôr po 6-12 mesiacoch.

Faq

Často kladené otázky

Kedy sa budem môcť vrátiť do bežného spoločenského života?

Niekto sa vracia do práce už po 2 – 3 týždňoch od zákroku po zložení dlahy a ustúpení opuchu s modrinami.

Kedy po zákroku budem môcť voľne dýchať nosom?

Pri celkovej operácii nosa je prvé 2 dni v nose zavedená tamponáda. Po jej vybratí je možné dýchať nosom s miernym obmedzením pre opuch.

Je efekt zákroku konečný ihneď po zložení dlahy?

Rozdiel je viditelný po zložení dlahy, avšak na konečný efekt si počkáte niekedy až 6 -12 mesiacov v závislosti od typu nosa, hrúbky kože, hojenia jaziev (ktoré môžu tvrdnúť a sťahovať sa).

faq-image

TVÁR

O zákroku

Aurikuloplastika/otoplastika

Plastická operácia uší (modelovanie ušníc) sa väčšinou zameriava na korekciu odstávajúcich uší, alebo na modelovanie tvaru ušníc, či zmenšenie ušníc. Je možná aj korekcia ušných dierok a lalôčika. Po zákroku ostáva minimálna jazva, ktorá je ukrytá na zadnej časti ušnice. Je vhodný rovnako pre mužov aj ženy.

Plastická chirurgička

MUDr. Simona Ľuptáková

Cena zákroku

závisí od rozsahu

od100
Kompletný cenník
  • Konzultácia
  • pred zákrokom
   25 €
  • Celé ušnice
  • Cena závisí od rozsahu:
   od 550 €
  • Korekcia dierok a lalôčka
  • Cena závisí od rozsahu:
   od 100 €

Detaily zákroku

Priebeh zákroku

V deň operácie sa dostavíte do Medicentra v dohodnutom čase. Ohlásite sa na recepcii, kde vybavíte formality. Personál vás prevedie do operačnej sály. Zákrok robíme v lokálnej anestézii. Zákrok trvá  v závislosti od rozsahu 1 až 2 hodiny.

Pooperačný režim

Do domácej rekonvalescencie vás prepustíme hneď po zákroku. Hospitalizácia nie je potrebná. Odporúčame, aby ste mali zabezpečený odvoz z kliniky, pretože po zákroku nebudete môcť sami šoférovať. Pooperačný režim spočíva v nosení kompresívnej pooperačnej bandáže 10 dní od zákroku. Následne sa bandáž nasadzuje ešte 2-4 týždne na noc. Nosenie pooperačnej bandáže môže byť bolestivé a vyžaduje užívanie analgetík v prvých 2 pooperačných dňoch. Prvá kontrola je po týždni a ďalšia po 3 mesiacoch od operácie. Stehy sú vstrebateľné.

Faq

Často kladené otázky

Kedy sa budem môcť vrátiť do bežného spoločenského života?

V závislosti od rozsahu zákroku a rýchlosti hojenia sa skracuje alebo predlžuje obdobie nosenia pooperačnej kompresnej čelenky. Potom už záleží iba na tom, ako sa po zákroku cítite a ako veľmi vám prekáža nosenie pooperačnej čelenky v spoločnosti.

Je efekt po zákroku trvalý?

Efekt je trvalý pri dodržaní pooperačného režimu. Pri nedôslednom nosení pooperačnej čelenky sa môžu uvolniť modelačné stehy.

faq-image

TVÁR

O zákroku

Transfer tuku do iných častí tela

Pri tejto metóde sa využívajú vlastné tukové bunky odobraté z jednej časti tela a vpravené do iných častí tela. Ide o pernamentnú výplň. Tuk je autológny materiál, ktorý je netoxický, biokompatibilný, neimunogénny a nedráždivý a nemigruje.

Plastická chirurgička

MUDr. Simona Ľuptáková

Cena zákroku

závisí od rozsahu liposukcie

od500
Kompletný cenník
  • Konzultácia
  • pred zákrokom
   25 €

Detaily zákroku

Priebeh zákroku

V deň operácie sa dostavíte do Medicentra v dohodnutom čase. Ohlásite sa na recepcii, kde vybavíte formality. Ak to rozsah liposukcie dovolí, vykonáme zákrok v lokálnej anestéze. Trvanie zákroku závisí od rozsahu liposukcie a množstva odobratého materiálu. Liposukcia netrvá dlho, ale je predĺžená o spracovanie a pripravenie odobratého tuku na aplikáciu. 

Pooperačný režim

Do domácej rekonvalescencie vás prepustíme po zákroku v lokálnej anestézii ihneď. Odporúčame, aby ste mali zabezpečený odvoz z kliniky, pretože po zákroku nebudete môcť sami šoférovať. Pooperačný režim zahŕňa nosenie kompresnej bielizne v mieste liposukcie počas 2 – 4 týždňov. Na druhej strane, na aplikovanú oblasť nesmie byť vyvíjaný tlak minimálne 2 týždne. Výsledok sa musí prekorigovať, pretože 20 – 40 % aplikovaného tuku sa môže vstrebať. Definitívny výsledok je najlepšie hodnotitelný najskôr po 3 mesiacoch

Faq

Často kladené otázky

faq-image

Kontaktuje nás

Máte záujem o konzultáciu?

Ako súkromné zdravotnícke zariadenie poskytujeme kvalitné služby už od roku 1997. Boli sme prví na Slovensku v oblasti laserovej medicíny. Začínali sme ako centrum plastickej chirurgie, ale od roku 2011 sme našu činnosť rozšírili o jednodňovú chirurgiu a od roku 2017 o cievnu chirurgiu.

Zavolaj nám 045 20 20 888
Navštív nás M. M. Hodžu 10, 960 01 Zvolen

Skúsenosti od roku 1997

Ako súkromné zdravotnícke zariadenie sme boli priekopníkmi laserovej medicíny na Slovensku. Postupne sme priberali ďalšie oblasti služieb.

Všetko na jednom mieste

Na jednom mieste nájdete služby v oblasti estetických zákrokov a jednodňovej chirurgie v oblasti ortopédie, cievnej a všeobecnej chirurgie.

Osobný prístup

Pooperačná starostlivosť u nás zaručuje komfort a súkromie. Každá izba je pripojená na internet a má vlastný televízor a klimatizáciu.

Cenník výkonov plastickej chirurgie na tvári

Konzultácia

 • 25 €

Celková anestézia

 • do 2 hodín
  250 €
 • každá ďalšia hodina
  90 €

Poplatok za lôžko

 • 130 €

Blefaroplastika

 • horné viečka
  od 500 €
 • dolné viečka
  600 €
 • dolné viečka spolu s midliftom
  750 €
 • horné a dolné viečka
  od 1000 €
 • spojená spolu s liftingom obočia
  od 950 €

Lifting obočia

 • chirurgický
  od 500 €
 • niťový
  od 250 €

Lifting

 • tváre
  od 1300 €
 • krku
  od 600 €
 • pery
  od 500 €

Bichektómia

 • 500 €

Rinoplastika

 • korekcia celého nosa
  od 1200 €
 • korekcia špičky nosa
  od 700 €

Aurikuloplastika (otoplastika)

 • celé ušnice
  od 550 €
 • korekcia dierok a lalôčika
  od 100 €

Tvárové výplne vlastným tukom

 • Cena závisí od rozsahu liposukcie.
  od 500 €

Korekcia jaziev

 • Cena závisí od rozsahu.
  od 100 €

Botulínová terapia

 • vráska hnevu
  od 70 €
 • čelo
  od 70 €
 • oči
  od 80 €
 • okolie úst
  od 70 €
 • proti nadmernému poteniu
  od 300 €

Výplň kyselinou hyalurónovou

 • 1 ml
  200 €
 • 2ml
  350 €