EXILIS – formovanie postavy

EXILIS dosahuje revolučné výsledky a právom sa mu hovorí bezbolestná liposukcia. Formuje problematické časti tela, zlepšuje elasticitu pokožky, skvalitňuje štruktúru pokožky, zmierňuje prejavy celulitídy. Pôsobením vysokofrekvenčnej energie dochádza k zvýšeniu teploty tukového tkaniva, čím dochádza k lipolýze a vyplaveniu tuku z tukových buniek. Zároveň dochádza k poklesu množstva tukových buniek. A tak dochádza k výraznej redukcii tukovej vrstvy so súčasným vypnutím a zlepšením vzhľadu pokožky. Zároveň je možné absolvovať aj ošetrenie tváre, špeciálnou masážnou hlavicou na tvár, ktoré podporuje formovanie tváre, vypnutie pleti a podporu elasticity pokožky.

EXILIS – formovanie postavy

Detaily zákroku

Priebeh ošetrenia

Procedúra je bezbolestná, pri masáži špeciálnou hlavicou cítiť iba teplo. Efekt je badateľný už po prvom ošetrení. Potrebné je opakovanie 4- až 5-krát v  dvojtýžňových intervaloch.

Pozákrokový režim

Následne hneď po ošetrením prístrojom EXILIS vám môžeme ponúknuť terapiu  s lymfodrenážou, ktorá výsledný efekt ešte zvýrazňuje.

Objednať sa

Kontaktuje nás

Máte záujem o konzultáciu?

Ako súkromné zdravotnícke zariadenie poskytujeme kvalitné služby už od roku 1997. Boli sme prví na Slovensku v oblasti laserovej medicíny. Začínali sme ako centrum plastickej chirurgie, ale od roku 2011 sme našu činnosť rozšírili o jednodňovú chirurgiu a od roku 2017 o cievnu chirurgiu.

Zavolaj nám 045 20 20 888
Navštív nás M. M. Hodžu 10, 960 01 Zvolen

Skúsenosti od roku 1997

Ako súkromné zdravotnícke zariadenie sme boli priekopníkmi laserovej medicíny na Slovensku. Postupne sme priberali ďalšie oblasti služieb.

Všetko na jednom mieste

Na jednom mieste nájdete služby v oblasti estetických zákrokov a jednodňovej chirurgie v oblasti ortopédie, cievnej a všeobecnej chirurgie.

Osobný prístup

Pooperačná starostlivosť u nás zaručuje komfort a súkromie. Každá izba je pripojená na internet a má vlastný televízor a klimatizáciu.

Cenník výkonov EXILIS

Konzultácia

 • Odborné lekárske vyšetrenie
  15 €

Exilis – neinvazívna liposukcia

 • plocha 200 cm2
  20 €
 • Brucho + boky (1200 cm2)
  120 €
 • Stehná + zadok (1200 cm2)
  120 €
 • Pri predplatení 4 procedúr je 5. procedúra zdarma!!!