Vlasová mezoterapia

Vlasová mezoterapia pomáha zastaviť vypadávanie vlasov alebo znásobiť objem vlasov. Podporí obnovu a zabráni plešateniu. Znižuje mastnenie vlasov (pokožky hlavy), redukuje tvorbu lupín. Je vhodná ako pre mužov, tak pre ženy. Odporúčame kúru 4 sedení s odstupom jedného alebo dvoch týždňov.

Vlasová mezoterapia

Detaily zákroku

Priebeh ošetrenia

Aplikácia mezoterapie (vitamínov, minerálov a aminokyselín) vo vlasovej pokožky je možná hneď na prvej konzultácii. Ošetrenie robíme bez anestézie. Mezoterapia sa aplikuje veľmi jemnou ihlou mnohými vpichmi jeden vedľa druhého pre vyživenie pokožky a vlasových folikulov.

Pozákrokový režim

Približne 10 hodín po aplikácii vlasovej mezoterapie udržujete vlasy a pokožku hlavu v suchu a čisté. Vyhnite sa situáciám, v ktorých by ste sa potili.

Objednať sa

Skúsenosti od roku 1997

Ako súkromné zdravotnícke zariadenie sme boli priekopníkmi laserovej medicíny na Slovensku. Postupne sme priberali ďalšie oblasti služieb.

Všetko na jednom mieste

Na jednom mieste nájdete služby v oblasti estetických zákrokov a jednodňovej chirurgie v oblasti ortopédie, cievnej a všeobecnej chirurgie.

Osobný prístup

Pooperačná starostlivosť u nás zaručuje komfort a súkromie. Každá izba je pripojená na internet a má vlastný televízor a klimatizáciu.

Cenník vlasovej mezoterapie

Konzultácia

  • Odborné lekárske vyšetrenie
    15 €

Vlasová mezoterapia

  • Cena závisí od objemu spotrebovaného materiálu (35 € za 2 ml).
    od 130 €

Kontaktuje nás

Máte záujem o konzultáciu?

Ako súkromné zdravotnícke zariadenie poskytujeme kvalitné služby už od roku 1997. Boli sme prví na Slovensku v oblasti laserovej medicíny. Začínali sme ako centrum plastickej chirurgie, ale od roku 2011 sme našu činnosť rozšírili o jednodňovú chirurgiu a od roku 2017 o cievnu chirurgiu.

Zavolaj nám 045 20 20 888
Navštív nás M. M. Hodžu 10, 960 01 Zvolen